HİZMETLERİMİZ

antalya pimapen
Antalya Pimapen Üretici Bayileri
Ekleyen: Antalya Pimapen ve Panjur, 12 Mart 2018, 20:16
antalya pimapen

ANTALYA PİMAPEN ÜRETİCİ BAYİLERİ

Antalya'da PVC Kaplı Kapı ve pencere sistemlerini ülkemize ilk getiren ve bu üründen yapılan bütün markaların genel adı olarak tarihe geçen Pimapen, türünün ülkemizde uygulanan ilk örneğidir. Uzun ömürlü ve kaliteli malzemesi ile her türlü ev ve binalar için uygun bir pencere ve kapı malzemesi olan bu sistemler, firmamız tarafından başarı ile üretilmektedir.

Ülkemize geldiği zamanki yıllarda genellikle pencerelere ve belirli kalıplarla uygulanan bu sistemler, her geçen gün kendisini aşarak pek çok alanın kapısında, pencerelerinde, balkon kapamalarında, teraslarda, ofislerde ve daha sayamayacağımız pek çok alanda yüzlerce model ve tasarımda uygulanabilir hale geldi.
Antalya Pimapen olarak firmamızda üretilen bu malzemelr oldukça geniş bir hizmet alanı olan, değişik renk seçenekleri ve boyutlarda uygulanan bu sistemler, yapıların ve kapalı alanlarının dekorunda ve mimarisinde oldukça geniş ölçülerde yer bulmaktadır. 

Oldukça geniş bir hizmet alanı olan ve her geçen gün yeni özellik ve tasarımlarla göz önüne çıkan Pimapen sistemlerinin çizim, imalat ve montajını başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Antalya Pimapen üretici bayi olarak  ismine yakışan kaliteli hizmeti, profesyonel firma yapısı ve deneyimli teknik kadrosu ile hizmet  sağlayan kuruluşumuz, kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlara pimapen pencere ve kapı çözümlerini üreterek müşterilerinin beğeni ve kullanımına sunmaktadır.

antalya-pimapen-uretici-bayi


Sektöründe yaşanan yenilikleri günü gününe takip eden ve en kısa sürede yeni proje ve tasarımlarına yansıtarak müşterilerinin beğenilerine sunan firmamız, son teknolojilerle donatılan modern tesislerinde yeni nesil pencere ve kapı sistemlerinin üretim ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir. 
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve özel alanlara özel çözümlerle kişiye özel hizmet sunmaktadır.

 

PİMAPEN ÜRETİCİ BAYİİ 
ANTALYA

  • Paylaş :
sky-triangel yellow-triangel