HİZMETLERİMİZ

antalya pimapen
Antalya Pimapen İmalat ve Tamiri
Ekleyen: Antalya Pimapen ve Panjur, 20 Ağustos 2017, 22:54
antalya pimapen

Antalya Pvc Pimapen kalitesiyle, PVC pimapen sektöründe, ticari faaliyetlerimize 1996 yılında Konya da başladık. 20 yıllık tecrübemiz ile, gerek kurum içi gerekse sosyal faaliyetlerimize 2005 yılından Antalya da devam ettik.
 
En en önemlisi de geldiğimiz bu yerde “müşterilerimizin güveninin ve memnuniyetinin”,ilkelerimizi esas alarak kavrayabilecek, ve kurumsal temelimizin bu unsura göre yol almasına izin verecek kadar tecrübe sahibi edindik en önemlisi antalya pvc pimapen olarak gittiğimiz her yerde müşteri memnuniyetini temel ilkemiz haline getirdik.
 
Antalya Pvc Pimapen kapı pencere sistemleri ile başlayan hizmetlerimizde, ürün ve hizmet çemberimizi genişleterek bugünlere ayak bastık.
 
Şu ana dek devam eden üretim bandımız, büyük oranda Antalya Pvc Pimapen kapı ve pencere sistemleri, alüminyum kapı pencere sistemleri, antalya panjur sistemleri, monoblok panjur sistemleri, katlanır ve yana kayar cam balkon sistemleri, alüminyum küpeşte ve cam küpeşte, duşa kabin ve küveti ve sineklik kategorilerinden meydana gelmektedir.
 
En iyi hizmeti kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenen üretimlerimizde 5 yıl imalat ve montaj garantisi, 10 yıl ısıcam garantisi sunuyoruz.
Ayrıca antalya pvc pimapen iş teslim tutanağı ile müşterilerimizin görüşlerini dikkate alıp, kalite ve hizmet anlayışımızı, aldığımız geri dönüşler sayesinde sürekli olarak gözden geçiriyor.

Peki Montaj Nasıl Yapılmalıdır?

Antalya pvc pimapen panjur montajda nelere dikkat eder?

Bir diğer husus ise pvc kapı ve pencere sistemlerinde en can alıcı noktalardan bir tanesi de montajdır.
Kötü bir doğramayı iyi bir montajcı taktığında yine uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sistem ortaya çıkabilir.
 
Fakat,iyi bir doğramayı veya profili iyi bir montajcı takmadığı sürece doğru sonuçlar ile karşılaşılmayabilir. Montajda kullanılan malzemeler çok büyük önem taşımaktadır.
Kullanılan malzemede,vida aralıkları olsun kullanılan mermer mermerin tutturulma şekli olsun dikkate alınmalıdır.
 
Dışarıya ve içeriye kullanılan izolasyon malzemesinin silikonize olup olmaması kontrol edilmelidir.
Doğramayı takarken doğrama ile duvar arasında kalan boşlukların iyi bir izolasyon malzemesiyle tamamen doldurularak kapatılıp kapatılmaması yine dikkate alınmalıdır.
Kırılan duvarlar veya merkez köşelerin sıva malzemeleri ile sıvanmalıdır.
Cam çıtalarının takılırken köşe birleşim noktalarının birbirini doğru şekilde öpüp öpmemesi için imalatta buna dikkat edilmelidir.
Buna benzer unsurlar dikkate alınarak montajın çok dikkatli bir şekilde yapılması için antalya pvc pimapen bu hususta elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapmaktadır.
 

  • Paylaş :
sky-triangel yellow-triangel