BİZDEN

Haberler
antalya pimapen
REHAU Farkı Nedir?
Ekleyen: Antalya Pimapen ve Panjur, 26 Mayıs 2022, 15:49
antalya pimapen

Rehau PVC farkı nedir?

Antalya Rehau ustabaşının kaleminden ; 

Evimize veya ofisimize kapı ve pencere yaptıracağımız zaman genel olarak ürünün fiyatını ön planda tutarak hangisi daha ucuz ise ona o firmaya yaptırmak istiyoruz. Fakat bu seçim çok yanlış bir seçimdir. Aldığımız fiyatlar tabi ki önemlidir ancak yaptıracağınız ürünün yapılışı kalitesi ve işçiliği daha fazla önemlidir.

Bütün ürünlerin ham maddesi kalite açısından farklıdır. Yanında kullanılan tamamlayıcı ürünler farklıdır. Burada önemli olan işçilik çok daha önemlidir. Hiç kimse yaptıracağı firmanın işçiliğini önceden bilemez. Bunu biraz araştırarak tavsiye edilen bir bayiye yaptırmak sonradan yaşanacak pişmanlığı minimum seviyeye düşürür.

Rehau mu daha iyi? Egepen mi daha iyi? Winsa mı daha iyi? Yoksa Fıratpen mi?

Açıkçası burada bir markayı kötüleyip diğerini övüp korumak haksızlık olur. Ama genel olarak kabul görmüş ve bir çok insanın görüşüne ve bizlerin yıllarca pvc pencere sektöründe edindiği bilgiye göre en iyisi yapılan işçilik ve firmanın müşteriye göstermiş olduğu güven ve dürüstlüğüdür. Bu sayede marka kesinlikle 2. plandadır. Yıllarca Egepen ile çalıştık fabrikamızın işçiliği ve montaj işçiliği iyi olduğu için bir sıkıntı yaşamadık. Yaşansa bile bu müşteriye yansıtılmadı. Şimdi ise REHAU ile çalışıyoruz.

REHAU Farkı Nedir?

Ürün kaliteli,fabrikanın işçiliği kaliteli,montaj işçiliği kaliteli ve en önemlisi çalıştığım firma sözünde duran kaliteli kişilikli bir firma. Sorun olamaz mı? Olur ama bunu müşteriye yansıtmadan müşterinin canını sıkmadan halledebilmek çözmek işte bu nedenle marka ikinci planda kalıyor.

Sonuç olarak müşteri yıllarca sorunsuz ürünü kullanıyor.

İlla kaliteli bir marka ismi isterseniz bir usta görüşü olarak REHAU derim.

 

  • Paylaş :
sky-triangel yellow-triangel