BİZDEN

Haberler
antalya pimapen
Antalya Rehau Firmaları
Ekleyen: Antalya Pimapen ve Panjur, 26 Mayıs 2022, 15:52
antalya pimapen

Antalya REHAU Firmaları


REHAU PVC pencereler her yerde. Son yirmi yılda, PVC pencereleri ve kapıları, değiştirme pazarında statüko haline geldi. Peki Rehau pencereleri bu kadar özel yapan nedir? PVC ve UPVC pencereleri neredeyse hiçbir servis sorunu yaşamazlar, ömrü boyunca az bakım gerektirirler ve pencerelerinizi bir daha asla boyamak zorunda kalmamak için kendinize güvenebilirsiniz.

Antalya REHAU'nun gerçekten bu pencerelerin çoğu ev sahibi için en iyi pratik ve ekonomik seçeneği sunduğuna inanıyoruz. PVC ve UPVC arasındaki fark nedir? PVC (polivinil klorür) kimyasal olarak üretilen sentetik bir plastik polimerdir. Vinil genellikle katı ve esnek formlarda yapılır.

Esnek hale gelmesi için, bileşime plastikleştiriciler eklenir. UPVC'deki "U", "esnek olmayan" anlamına gelir. Genellikle PVC pencereler olarak anılsa da, çoğu vinil pencere aslında UPVC'den yapılmıştır. UPVC, esnek, daha fazla hava ve yangına dayanıklı değildir, normal PVC kadar hızlı bozulmaz, çözülmez veya renk değişikliği yapmaz. Ayrıca, plastik vinil gibi çevre için toksik veya tehlikeli değildir. Özel pencere yapımında UPVC'nin faydalarını görebilirsiniz. Ama neden diğer cam malzemeler üzerine vinil pencereler seçmelisiniz?

 

1. UPVC pencereleri daha ucuzdur

Alınan pencerelerin çeşitlerini büyük oranda etkileyecek bir şey fiyattır. UPVC pencereleri, benzer şekilde performans gösteren alüminyum veya ahşap pencerelere kıyasla nispeten düşük maliyetlidir. Ahşap çerçeve pencereleri genellikle vinilden yaklaşık% 20 -% 30 daha pahalı ve alüminyum pencereler vinil pencerelere göre yaklaşık% 30 daha pahalıdır. Bir mülkün değerini arttırmak ve korumak için güvenli bir yatırımdır.

 

2. Rehau pencerelerin bakımı kolaydır.

Bu pencerelerin en büyük avantajlarından biri, çok fazla dikkat gerektirmemesidir. Rehau pencereler genellikle su ve bulaşık deterjanı ile temizlenebilir ve özel bilgi veya eşsiz temizlik ürünleri gerekmez.

 

3. Rehau pencereleri daha uzun ömürlüdür.

PVC pencereler dayanıklıdır ve tahta pencerelerden ziyade çürümezler. Zamanla ahşap çözgü, dağılıp ayrılabilir. Vinil pencerelerin uzun ömürlü olması ve bozulma direnci çok yüksektir. Ayrıca çeşitli renklerde üretilebilirler. Öte yandan, ahşap pencereler 5 yılda bir kazınarak yeniden boyanmalıdır. Antalya da son teknoloji ürünü Antalya Rehau, hava koşullarına karşı son derece dirençlidir ve ömrü boyunca sarı veya renk değiştirmez.

 

4. Rehau pencereler enerji açısından daha verimli

Pencere çerçeveleri alüminyum veya ahşap pencerelerle karşılaştırıldığında PVC puanı üst işaretleri yapılmıştır. Daha iyi izolasyon değerlerine sahipler ve enerji ve ısıtma maliyetlerini azaltabiliyorlar. PVC kanatlar, yalıtımlı kapalı ünitelerinizden daha iyi performans ve enerji verimliliği sunar. Bu pencereler ayrıca kapalı birimin içinde ızgaralar barındırabilir.

 

5. Rehau pencerelerin daha iyi garantileri var

Biz, Antalya Rehau firması olarak ürettiğimiz pimapen doğramaların 39 yıllık bir garanti vardır. Bu kabaca ortalama ömür demektir. Sizide Antalya Rehau'ya bekliyoruz.

 

  • Paylaş :
sky-triangel yellow-triangel